Ви можете завантажити інформацію нижче у форматі pdf файлу, натиснувши тут
ПРО ПРОЕКТ.
Яка мета опитування?
Це опитування є частиною більшого дослідження, яке називається “Mobilise”. Він має на меті більше вивчити думки та погляди людей з України, Польщі, Марокко та Арґентини; особливо щодо оцінки їх життя, політики та важливих викликів для їхньої країни, а також щодо поведінки їхніх народів.
“Mobilise” зібрав анкетні дані в Україні, Польщі, Марокко та Арґентиниі. Ми хочемо вивчити, як життя та погляди людей в цих країнах порівнюються з життям та поглядами людей, які залишили ці країни (мігрантами) і тепер живуть у Німеччині, Великій Британії та Іспанії.
Які країни включені?
«Mobilise» охоплює Арґентину, Марокко, Польщу та Україну. Ці країни вибрали через те, що вони зазнали значної еміграції та недавно мали протести. Це робить їх доцільними для вивчення зв’язків між тим, як люди оцінюють своє життя, політику і важлививі виклики у своїй країні, і тим, яку поведінку вони обирають.
Хто фінансує дослідження?
Дослідження фінансоване національними науковими фундаціями Німеччини (DFG), Великої Британії (ESRC), Франції (ANR) та Нідерландів (NWO), в рамках спільного плану ORA.
Хто переглядав цей проект дослідження?
Цей проект переглядав Комітет «Відкритого поля досліджень» та окремі комітети та особи в ESCR у Великій Британії, DFG в Німеччині, ANR у Франції та NWO в Нідерландах.
Хто очолює це дослідження?
Проект MOBILISE складається із чотирьох команд з певних країн: ZOIS у Німеччині, Університету Манчестера та Оксфордського університету у Великій Британії, ENSAE у Франції, Вільного Університету Амстердаму та Університету Амстердаму в Нідерландах.
Тут можна переглянути інформацію про команди.
Онлайн опитування проводить Др. Евелін Ерсаніллі з Університету Амстердаму.
ВАША УЧАСТЬ
Що ви робитимете з моїми відповідями і даними?
Ми використаємо анкетні дані для написання наукових публікацій, блоґів та аналітичних довідок. Ми використовуватимемо лише сукупні дані, як то середні значення (наприклад: «60% опитаних зазначили, що голосували на останніх виборах», або: «мігранти, які тримають частий зв’язок з рідними на Батьківщині, частіше пересилають їм гроші»).
Чи можу я припинити опитування, якщо більше не хочу брати в ньому участі?
Ви можете припинити опитування у будь-який час.
Чи одержу я компенсацію за участь?
Ви не отримаєте платні чи компенсації за свій час.
ЗАХИСТ ДАНИХ ТА КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ
Чи буде конфіденційною моя участь у дослідженні?
Ваша участь буде конфіденційною.
Хто матиме доступ до даних?
Ваші відповіді зберігатимуться у базі даних на захищеному сервері, що відповідає вимогам закону про захист даних. Тільки дослідники проекту (їхні імена можна знайти тут) матимуть доступ до бази даних. Вона не міститиме ваших імен та контактних даних. Проект закінчиться у 2022 році. Після цього дані будуть віддані на збереження в архів для наукових даних. Дослідники з-поза проекту можуть попросити доступ до даних, щоб використовувати їх для наукових публікацій, блоґів чи аналітичних довідок.
Яку інформацію ви збиратимете про мене?
Окрім відповідей, які ви даєте на анкетні питання, програмне забезпечення опитування автоматично зберігає вашу ІР-адресу. Це унікальний номер вашого Інтернет-з’єднання. Ми використовуватимемо ІР-адресу лише для перевірки порушень (наприклад, якщо та сама адреса приєднана до багатьох опитувань, ботів чи адреса пов’язана із країнами, не включеними в наше опитування). Після цієї перевірки ІР-адреса буде видалена з нашої бази даних.
Я зазначив/зазначила, що я бажаю, щоб зі мною сконтактувалися щодо другого туру опитування, і для цього ввів/ввела свою електронну адресу. Як ви збережете та використаєте її?
Електронні адреси зберігаються у файлі разом із ідентифікаційним номером. Файл із цими адресами не пов’язаний з базою даних з відповідями, до нього має доступ лише нідерландська команда (VU/UvA). Всі бази даних зберігаються на захищеному сервері, які відповідають правилам щодо захисту даних.
Електронні адреси будуть використані для відправлення другого опитування через 12-18 місяців. Ми використаємо ідентифікаційний номер, щоб об’єднати відповіді з першого і другого опитування. Файл з електронною адресою буде видалений в межах одного року від часу другого дослідження. Він не буде переданий будь-кому з-поза проекту.
Я зазначив/зазначила, що я бажаю, щоб зі мною сконтактувалися щодо другого туру опитування, і ввів/ввела свою електронну адресу. Я передумав/передумала. Чи можете ви видалити мою адресу з файлу?
Так, це можливо. Будь ласка, зв’яжіться з Др. Евелін Ерсаніллі (e.f.ersanilli@uva.nl) з Амстердамського університету, яка очолює збір даних онлайн опитування. Після цього ваша електронна адреса буде видалена.
З ким я можу зв’язатися, якщо маю питання чи проблеми?
Ви можете зв’язатися з Др. Евелін Ерсаніллі (e.f.ersanilli@uva.nl) з Амстердамського університету, або пані Йомі Ван Дер Веен (y.m.vanderveen@uva.nl), співробітниці з питань дослідницької етики в Амстердамському інституті суспільних наукових досліджень (AiSSR).